Z Rauv. murals możesz stworzyć swoją wymarzoną tapetę! Nasz zespół grafików jest gotowy na wyzwania i z chęcią zrealizuje projekt indywidualny.

Wypełnij pola znajdujące się obok, w celu łatwiejszego zrozumienia Twoich potrzeb. Masz również możliwość wgrania plików graficznych, które będą pomocną inspiracją podczas tworzenia Twojego indywidualnego projektu.


Projekt indywidualny

Realizacja do 7 dni roboczych
Darmowa dostawa od 1000zł

Wymiary


Szerokość [cm]
x

Wysokość [cm]

Zalecamy dodanie 10cm w pionie i poziomie do docelowego wymiaru tapety.

Pliki - inspiracja

Pliki w formacie: JPG, PNG, GIF, PDF. Maksymalny rozmiar pojedynczego pliku: 5MB)

Podkład

Poznaj naszą szeroką ofertę wysokiej jakości podkładów z różnorodnymi rodzajami struktur. Każdy z nich podkreśli efekt końcowy Twojej tapety.

Opis Twojej wymarzonej tapety


Cena

Zawiera podatek VAT

500,00zł

Instrukcja montażu

Przygotuj podłoże pod tapetę

1Przygotuj podłoże pod tapetę

Starannie usunąć poprzednią tapetę. Nie nakładać nowej tapety na starą oraz na niedokładnie oczyszczoną ścianę. Przed przygotowaniem podłoża sprawdzić czy poprzednia tapeta bądź farba została poprawnie oraz całkowicie usunięta. Ściana oczyszczona z resztek starej tapety czy farby gwarantuje dobrą przyczepność.

Przygotowanie ściany

2Przygotowanie ściany

Powierzchnia ściany powinna być sucha, czysta, odtłuszczona, wyrównana i zagruntowana. W przypadku odspajania się farby, dokładnie zeskrobać wszystkie warstwy aż do tynku. Uszkodzone miejsca wyrównać gipsem. Ściany wcześniej tapetowane dokładnie oczyścić z resztek okładziny i kleju za pomocą wody, gąbki i szczotki. Wygładzoną ścianę zmatowić przy pomocy szlifierki lub papieru ściernego, w celu lepszego wchłonięcia kleju wiążącego tapetę z podłożem.

Naklej na ścianę

3Naklej na ścianę

Rozłóż bryty tapety i upewnij się, że całość tworzy spójny obraz. Narysuj na ścianie pionową linię na szerokość pasa tapety. Przygotuj klej i połóż na ścianie cienką warstwę. Klej nakładać systematycznie przed nałożeniem każdego z pasów. Połóż suchy pas tapety od góry ściany. Nadmiar kleju usuwać lekko wilgotną gąbką po nałożeniu każdego pasa. Nadmiar tapety odciąć ostrym nożem.

Ostatnio oglądane